POMOST POZNANIA
Teresa Mucha
       Menu
 
  Strona główna
 
  O mnie
  Warsztaty i szkolenia
  Reiki
  Przyjęcia indywidualne
  Linki- Polecam
  Kontakt
  Galeria
  Myśli
  Cytaty Mądrych
  ad vocem
  Dykteryjki
  Klinika Dusz
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

...... opowiem Ci Twoją historię.

.......... byłaś/byłeś i jesteś JEDNYM w JEDNOŚCI, ŚWIATŁEM w ŚWIATŁOŚCI i część Ciebie nieustannie doświadcza PRAWDY. Z tej Jedności, z tej Światłości wyłoniła się Iskra, .....Ty nią jesteś ...... i zadała pytanie ....kim jestem? Zgodnie z prawem wszechświata, na każde pytanie musi być udzielona odpowiedź.... i tak zaczęła się Twoja historia. Iskra opuściła swój DOM i odziana w szaty Wędrowca ruszyła w Świat na poszukiwanie odpowiedzi. Poprzez swoje wyłonienie Iskra stworzyła iluzję odrębności i od tamtej pory jej doświadcza, .... jej to znaczy iluzji. Od tamtej pory Iskra czyli Twoje Ja doświadcza tego czym nie jest, ekstremalnym przejawem tego czym nie jesteś jest zło.

Zło nie istnieje, jego nie ma, w Jedności nie ma dla niego miejsca. To miejsce pojawia się w sferze dualnej, ponieważ Iluzja z potrzeby doświadczenia stworzyła to czym Prawda nie jest, stworzyła zło, które jest zaprzeczeniem dobra, zaprzeczeniem bytu. Iluzja powołała do istnienia wiele fałszywych prawd, które zrodziły się w umysłach tych, którzy tę przestrzeń zasilają, ożywiają, ..... ale nie o tym Świecie przecież miałam opowiadać.

Życie  w tym świecie jest wędrówką szlakami prawdy i nie-prawdy, każdy Wędrowiec tych szlaków stawiając czoła wyzwaniom życiowym udziela sobie odpowiedzi na zadane pytanie "Kim jestem?". Każda chwila tutaj jest udzielaniem sobie tej odpowiedzi, każda chwila jest oddzielaniem ziarna od plew. Twoje Prawdziwe Ja chce byś dotarł do Prawdy, a to oznacza, że póki będziesz udzielał sobie niewłaściwych odpowiedzi niezgodnych z tym, że jesteś piękny, ... dobry, ...pełen Światła, ... póty będziesz wydeptywał szlaki Iluzji. I pewnie będziesz zadawał kolejne pytania, które będą tkać Twoją iluzoryczną sieć i na które  w końcu kiedyś, będziesz musiał sobie  udzielić właściwych odpowiedzi.

Tak to już jest, że Prawda nigdy nie uzna tego co nią nie jest. PRAWDA jest BYTEM, a Iluzja jest jedynie doświadczeniem.