POMOST POZNANIA
Teresa Mucha
       Menu
 
  Strona główna
 
  O mnie
  Warsztaty i szkolenia
  Reiki
  Przyjęcia indywidualne
  Linki- Polecam
  Kontakt
  Galeria
  Myśli
  Cytaty Mądrych
  ad vocem
  Dykteryjki
  Klinika Dusz
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Klinika Dusz /s.o.s. dla człowieka/

Ta koncepcja jest wyjściem naprzeciw ludziom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej np. po stracie osoby bliskiej, czy też są w depresji, borykają się z lękami, czy nie radzą sobie z wyzwaniami życia, mają problemy w relacjach z ludźmi albo też nie rozumieją co się w ich życiu dzieje (gdy np. rozbudzają się ich zmysły subtelne). Słowem ta inicjatywa to pomysł na pomoc psycho-duchową potrzebującym. Formuła spotkań to dyskusyjny krąg i wsparcie energetyczne z moim prowadzeniem.

Propozycję moją kieruję nade wszystko do potrzebujących, ale drzwi są otwarte również dla ludzi poszukujących wiedzy o życiu, chcących posłuchać co inni mają do powiedzenia, czy też chętnych by zabrać głos w dyskusji.

W ramach s.o.s. dla człowieka, w razie potrzeby, jest możliwe cito działanie (krótka, doraźna praktyka terapeutyczna).

Z A P R A S Z A M

/zajęcia w zaprzyjaźnionych ośrodkach lub na zaproszenie zorganizowanej grupy... jak Ty masz problem i nie masz oparcia w żadnej grupie ani też w żadnym ośrodku - to napisz do mnie /

 

 

 

Zrozumieć cierpienie, to nie to samo co stać się Kapłanką Cierpienia. Cierpienie to komunikat, wołanie o zmianę lub przesłanie, to drugie dotyczy bardzo nielicznych, wyjątkowych i też nie jest celem per se (samo w sobie). Celem życia jest piękno i dostatek duchowy, a cierpienie, zło, to jedynie jego drogi, dają szlify człowiekowi i pomagają urodzić się PERLE PRAWDZIWEJ. Gdy cel zostaje osiągnięty cierpienie znika, doświadczenie odchodzi albo zmienia swój kształt. Zatem nie warto cierpienia ignorować, warto je zrozumieć i odczytać komunikat.

Słońce świeci jednakowo dla wszystkich, ale tylko ci co podnoszą głowę wysoko, w pełni cieszą się jego blaskiem, ...... natomiast ci co chylą się ku ziemi nie dostrzegają uroku jego.